Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce i na świecie

Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce i na świecie

Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce i na świecie określają poziom świadomości użytkowników w użytkowaniu takich platform. W niniejszym artykule skupiamy się na opisie najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i na świecie – Tinder oraz Badoo. Nie skupiamy się tutaj na odróżnianiu wersji płatnych od darmowych. Jeśli chodzi popularność takich platform, nie jest to istotne. Zaczynajmy!

Tinder — najpopularniejsza aplikacja/platforma randkowa na świecie

Tinder  – aplikacja randkowa dla samotnych stworzona w roku 2012 na smartfony. Popularność tej aplikacji rośnie z roku na rok wykładniczo, co świadczy o tym, że deweloperzy przyłożyli się do swojej pracy. Jednak to nie jest tylko ich zasługa. Cały team prowadzący marketing Tindera zasługuje na brawa. Aplikacja jest bardzo wydajna i popularna w USA i Europie. Aby założyć konto na Tinderze należy również podać numer telefonu, co zwiększa bezpieczeństwo używania aplikacji. System parowania potencjalnych kandydatów na towarzysza w życiu jest bardzo rozbudowany. Partnerzy dobierani są zgodnie z preferencjami ustawionymi w profilu tj. np. orientacja seksualna, miejscowość, wiek. Odrzucając kandydaturę przesuwamy użytkownika w lewo. Gdy ktoś się nam podoba – w prawo. TAK! To bardzo proste.

tinder za darmo

Jeśli jesteś przygotowany na noc pełną emocji to Tinder jest tą najbardziej właściwą aplikacją dla Ciebie i twoich przyjaciół. Platforma Tinder zmienia całkowicie świat randkowania w Polsce i na świecie. Od kiedy aplikacja zaczęła poszerzać horyzonty w zasięgu światowym, aplikacja ta generuje ponad 10 milionów dopasowań dziennnie. Jest to niezwykle dyża ilość. Znaczy to, że aplikacja jest bardzo popularna. Liczba użytkowników to ponad 27 milionów. To niewątpliwy rekord wśród aplikacji randkowych. Należy podkreślić, że wśród tej liczby profili – około 2 milionów są to konta premium. Posiadacze takiego konta mają jeszcze większe możliwości w korzystaniu z apki.

Platforma Tinder stale się rozwija i z pewnością sprzyja nowoczesnym rozwiązaniom. Nowe funkcje aplikacji takie jak SUPER LIKE, ZWIĘKSZ SWÓJ PROFIL pokazują, że Tinder idzie w dobrą stronę w dziedzinie internetowych relacji. Celem Tindera jest zaspokojenie potrzeb klientów platformy, którzy szukają zarówno stałej relacji, jak również czegoś wyjątkowego i zaskakującego. W kategorii lifestyle, Tinder pokazuje swój kunszt i zajmuje pierwszą pozycję w sklepach Android i Apple. W przeprowadzonych badaniach pojawia się informacja, że Tinder używany jest przeciętnie 40 minut dziennie.

Jeśli oczekujesz od aplikacji randkowej tego, że zwiększy ona choćby chwilowo poziom endorfin – Tinder jest stworzony dla Ciebie. W każdym momencie używania aplikacji jesteś stale eksponowany wśród profili innych osób, co powoduje ciągłe powiadamianie o tym, że ktoś sparował twój profil – to znak, abyś przeszedł do ofensywy i zaczął naprawdę żyć. Mimo, że Tinder zazwyczaj stosowany jest przez użytkowników szukających poważnych relacji to część z nich twierdzi, że równie dobrze można umówić się na „szybkie numerki„.

Jak działa algorytm Tinder’a?

Algorytm Tinder’a jest dość skomplikowany. Należy zwrócić uwagę na wiele skryptów, które wbudowane są w aplikacje, co tworzy specjalny system doboru odpowiedniego partnera – na podstawie danych wprowadzonych wcześniej do twojego oficjalnego profilu w Tinderze.

Kogo widzimy najpierw w aplikacji?

Aplikacja Tinder działa tak, że opiera się na ocenach innych profili. Jednak teraz należy zadać sobie pytanie – jakie profile będą nam się wyświetlać, jeśli jesteśmy nowicjuszami i co dopiero założyliśmy własny profil? To jest bardzo dobre pytanie. Jeśli nasze konto jest nowe – skrypt nie ma pojęcia jakie są nasze preferencje. Na taki obrót sprawy, deweloperzy Tindera opracowali sposób, który polega na wyświetlaniu profili o największej liczbie odsłon oraz najwyższej średniej ocenie danej osoby. Dopiero po czasie parowania, akceptowania lub odrzucania propozycji dla Ciebie, aplikacja rozpocznie poprawne dobieranie.

Dawać lajka, czy nie dawać? – Oto jest pytanie

To kolejne odpowiednie pytanie, jakie może zadać nowy użytkownik Tinder’a. Według naszej opinii, jeśli pojawia się osoba, która aparycyjnie się nam spodobała to odpowiednim zachowaniem jest po prostu danie lajka takiemu profilowi. Takie polajkowanie profilu ma dużo zalet. Po pierwsze istnieje możliwość, że dana osoba odwzajemni polajkowanie profili,a to spowoduje zwiększenie zasięgu twojej osoby na Tinderze. Druga opcja to odwzajemnienie superlajka. Takie coś natychmiastowo zobaczy nasz profil i wtedy oceni, czy chciałby z nami nawiązać relację czy jest temu przeciwny.

Podsumowanie

Aplikacja Tinder to najbardziej popularna, topowa aplikacja randkowa w Polsce i na świecie. Liczba użytkowników aktywnych przebiła 2,5 miliona. Pokazuje to, że Tinder jest bardzo atrakcyjny dla użytkowników, którzy szukają stałej relacji lub przygodnego seksu. Z pewnością korzystanie z Tinder’a to bardzo dobra opcja zarówno dla jednej opcji jak i drugiej. To od nas zależy do jakiego rodzaju wykorzystania użyjemy Tindera. 20 miliardów match’y dziennie to liczba, która z pewnością daje do myślenia.

Badoo – numer 2 na świecie

Portal Badoo to drugi najpopularniejszy portal społecznościowy z przewagą randkowych elementów. Portal ten jest stworzony dla osób, które charakteryzują się szybkim i zdecydowanym działaniem. Na portalu można poznać osoby z wielką łatwością w swojej okolicy, jak również na całym świecie. Jednak dobrą opcją jest poszukiwanie w najbliższym otoczeniu, gdyż zwiększa to szanse na powodzenie w szukaniu relacji. Badoo charakteryzuje się możliwością czatowania online, rozmowy z potencjalnym partnerem, oglądanie zdjęć itd.

badoo opinie

Badoo to naprawdę rozbudowana aplikacja randkowa/towarzyska dająca wiele możliwości zarówno dla nowych użytkowników, jak i stałych klientów. Za jej pomocą możemy poznać mnóstwo wspaniałych ludzi w Polsce i za granicą. Najlepsze przeznaczenie Badoo to randki online. Pani pozna Pana – to jedno z najpopularniejszych wyszukań w Google. Świadczy to o dużym potencjale aplikacji Badoo, która spełnia się w wyszukiwaniach Panów dla Pań i na odwrót. Wśród zalet Badoo należą m. in.:

  • konto premium oraz darmowe,
  • brak reklam,
  • aplikacja mobilna,
  • aplikacja online na przeglądarkę www,
  • możliwość dodawania zdjęć oraz opisów.

Badoo opinie – co myślą o Badoo inni?

Widać bardzo wyraźnie, że opnie Badoo są bardzo pozytywne. Dlatego jeśli wahasz się założyć tam konto, to nie musisz się o nic obawiać. Aplikacja jest w 100% bezpieczna. Jednak musisz pamiętać, aby zabeczpieczyć swojego e-maila, login oraz hasło oraz nie udostępniać takich danych innym osobom. Każda z osób korzystających z Badoo może czuć się bardzo bezpiecznie i swobodnie. Nawet laik w temacie telefonii komórkowej jest w stanie swobodnie korzystać z platformy.

Konkluzja końcowa – co wybrać – Tinder czy Badoo?

W tym przypadku wybór należy do każdej osoby indywidualnie. Zarówno Tinder jak Badoo to aplikacje bardzo mocno zaawansowane, które jedocześnie zadowolą użytkownika początkującego jak i doświadczonego. Z naszego doświadczenia wynika, że stosownym i najbardziej efektywnym działaniem jest korzystanie z oby aplikacji naraz. Powoduje to zwiększenie możliwości efektywnego poszukiwania partnera lub przyjaciela. Korzystanie z obu aplikacji jednocześnie wymaga jednak poświęcenia większej ilości czasu. Ale czy nie jest to warte? Na to musisz odpowiedzieć sobie samemy, my tylko nakreśliliśmy kierunek. Powodzenia!